Oblast hlavy

Časté potíže v oblasti hlavy

migrényCNS, paměťpotíže očípotíže s vlasypotíže s pletí
Oblast hrudi

Časté potíže v oblasti hrudi

plicní infekcealergie, astma, bronchitidazadýchávánícysty v prsou
Oblast břicha

Časté potíže v oblasti břicha

žaludekslinivkajátrapotíže s vyprazdňovánímgynekologické potíže

Energetická psychoterapie - EFT


Energetická psychoterapie - EFT

EFT-Emotional Freedom Technique je volně přeloženo „technika emoční svobody".

Jde o účinnou metodu k řešení psychických problémů pomocí doteků a poklepů na různé akupresurní body. Tato technika může pomoci od potíží na více úrovních. Dokáže zbavit problémů nejen v oblasti psychiky (fobie, úzkostné stavy), ale také dokáže ulevit od mnoha zdravotních potíží.
Metoda je založená na objevu dr. Callahana, který se opírá o teorii, že příčinou všech našich negativních emocí je narušení energetického systému v těle. Energetické dráhy - meridiány, kterými v našem těle prochází energie, mohou být blokovány nebonarušeny nevyřešenými emocionálními konflikty, a tak ohrožovat náš přirozený léčebný potenciál. Komplexní systém těchto energetických drah, které prochází tělem, zná čínská medicína již přes 5 000 let. Pomocí EFT je možné narušený tok energie opět zharmonizovat. Emocionální bolest a fyzické příznaky často vymizí.
Terapie nepoužívá žádné chirurgické procedury, jehly ani chemikálie. Zahrnuje pouze poklepy konečky prstů na body na povrchu těla za současného zaměření mysli na problém, který ošetřujeme. EFT tedy kombinuje poznatky tradiční čínské medicíny s moderními principy neurolingvistického programování. Je obvykle rychlá a účinky jsou dlouhodobé hlavně proto, že řeší příčinu problému. Její úspěšnost se udává 80%. Často pomůže tam, kde ostatní metody selhaly.

Výhodou této metody je, že není nezbytně nutné, aby klient sděloval terapeutovi konkrétní zážitky ze svého života, stačí pouze pracovat s pocity, které negativní zážitky provází. Klient tedy nemusí odhalovat nic, ze svého soukromí.

Kde konkrétně EFT pomáhá?

Stres
Prožitá traumata
Fobie
Úzkosti
Panika
Lehké deprese
Nespavost
Závislosti
Fyzické bolesti
Nadváha
Poruchy příjmu potravy
Problémy ve vztazích
Noční pomočování u dětí
Noční můry


Pro koho není terapie EFT vhodná?

Užití této metody není vhodné k ošetření akutního zdravotního či psychického problému.


Objednávky:

Mgr. Daniela Dostálová, tel.: 608158419


<< zpět

Objednávka pro členy
Akční slevy

NOVINKY: 

MYCOSYNERGY

SLEVA 25% AROMATERAPIE

TICKVET

LETNÍ AKCE! 

Při nákupu nad 5000,-Kč obdržíte dárek - vybraný produkt z pentagramu.

Součástí nákupu je bezplatná KONZULTACE Vašich zdravotních obtíží a PORADENSTVÍ prostřednictvím e-mailu: info@energy-tcm.cz nebo telefonu: 568847472

Dle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

více

Jsem jin nebo jang konstituce?

Jsem jin nebo jang konstituce?

Otestujte se - jaký jste konstituční typ!

více
Rada pro toto období

Rada pro letní období

Rada pro letní období

Léto budiž pochváleno, jak praví klasik. Letní období, zaručeně nejoblíbenější díky dnům volna, prázdninám, cestovatelským zážitkům, lenošení a užívání si pohody, nám přináší teplé a horké počasí. Někdy je toho horka až příliš a náš organismus se musí před horkem chránit. Jak?

více
Ochrana osobních údajů + cookies souhlas (Cookie nastavení) Facebook Copyright © 2002 - 2012 McRAI s.r.o.
Real application for internet